zivotopis Kelly

01. 02. 2009 | † 30. 09. 2015 | kód autora: pMJ

Datum narození : 11.2.1981

Místo narození : Atlanta, Georgia, USA

Znamení : Vodnář

Kelly je jednou ze tří členek veleúspěšné dívčí skupiny "Destiny's Child", která se rozhodla prorazit i na sólové dráze s albem "Simply Deep".

Už od 4 let byla nadšená pro hudbu a především pro zpěvačku Whitney Houstonvou. Když dostala první desku s Whitney, pouštěla si ji dokolečka každý den. Kelly si poprvé veřejně zazpívala v kostele, kde musela stát na židli aby se vůbec dostala k mikrofonu. Po této pěvecké zkušenosti se rozhodla věnovat zpívání. Když zpívala dostala se do vlastního světa, každý se na ni při zpěvu díval a to se jí líbilo.

Poté co se rodina přestěhovala do Hustonu, se Kelly seznámila s Beyoncé Knowles. Tyto dvě talentované teenagerky spolu začaly zpívat a v polovině devadesátých let založily s třetí členkou skupinu "Destiny's Child". Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997 a v únoru 1998 již měly platinové album. Skupina nadále pokračovala v úsilí a v roce 1999 album "The Writing's On the Wall" se stalo 8x platinové v USA a prodalo se ho více než 10 miliónů nosičů celosvětově. Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný, když se v roce 2001 album "Survivor" stalo celosvětově multi-platinové.

Po těchto úspěších se Kelly rozhodla pro vlastní sólové album "Simply Deep". "Chtěla jsem znovu získat ten dobrý pocit, že dokončím album, tentokrát své vlastní album a nechctěla jsem jen nečinně sedět."

Kelly si mimo zpívání zahrála v sitcomu "The Hughleys" a také si zahrála Lori v celovečerním hororovém filmu "Freddy vs. Jason".

 

Kelly Rowland


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.